top of page
Skládaný Gabion

Skládané Gabiony

Skládané gabiony přinášejí do vašeho prostoru nejen pevnost, soukromí, odhlučnění a stabilitu, ale také vynikající designový prvek, který zvýrazní krásu vaší zahrady nebo venkovního prostoru.

 

I když stavba skládaných gabionů může být náročnější než u sypaných gabionů, výsledek stojí za to. Jejich složitější konstrukce poskytuje větší možnosti designu a estetického vyjádření, což vám umožňuje vytvářet unikátní a osobité venkovní prostředí.

 

Navíc, i když jsou skládané gabiony trochu dražší než sypané gabiony, jejich dlouhodobá hodnota a estetický přínos dělají z nich skvělou investici do vaší nemovitosti.

 

Přeměňte svůj venkovní prostor na místo plné elegance a síly s našimi skládanými gabiony a skládanými ploty.

Gabionové koše

Dlouhověkost gabionové stěny závisí na používání kvalitních drátěných sítích a spojovacích prvcích s povrchovou úpravou Zinek + Hliník odborný název GALFAN. Do gabionového koše se nejprve do úrovně (cca 10-20 cm) vyskládá kámen tak, aby tvořil nejhezčí mozaiku. Když máme vytvořenou mozaiku teprve vyskládáme kámen, který vytvoří stabilní oporu gabionového plotu. Tento postup se opakuje tak dlouho, dokud celý koš naplníme.

Skládaný gabionový plot

Skládaný gabionový plot a jeho nevýhody  
 - Vyšší cena spojená převážně se skládáním mozaiky a vynaloženou delší lidskou prací.
- Delší doba výstavby oproti sypanému gabionu.

 

Vytvořte si nezávaznou  kalkulaci. Vyplňte formulář a my vás budeme obratem kontaktovat.

bottom of page